درباره ما

شرکت مهندسی سطح دومـان در سال ۱۳۸۵ بـا تکیه بر دانش و توانمنــدی فنــی و صنعتــی مدیران با تجربه و کارکنان کار آزموده به هدف کارآفرینی، ایجاد منافع اقتصادی و سودآوری برای مشتریان و سهــامداران تشکیــل شده است. از مهمترین اهــداف شرکت، رفع نیــاز صنایع داخلی بویژه صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و ارایه قطعات و تجهیزات با کیفیت و مطابق با استانداردهای صنایع نفت و گاز می‌باشد.

شرکت از سال 1393 در فهرست بلند وزارت نفت جای گرفت و از سال 1395 ارایه خدمات تخصصی و منحصر به فرد اندازه گیری دقیق، بدون محدودیت ابعادی و نیز اسکن لیزری برای مهندسی معکوس دقیق را آغاز نمود.

در طی سالهای همکاری با مجموعه های صنعت نفت علاوه بر دریافت تاییدیه های شرکت های ملی حفاری، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی و شرکت ملی صنایع پتروشیمی در سال 1395 جایزه تامین کننده برتر شرکت پالایش نفت تهران را برای تامین چرخدنده های توربین گازی، دریافت کرد.

در حال حاضر شرکت مهندسی سطح دومان با ارتباطات موثر با شرکت های همکار تراز اول اروپا در اندیشه حضور گسترده در صنایع داخلی و منطقه ای است.

دومان چه کار میکند :

  • مجموعه ها و قطعات یدکی تجهیزات دوار صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاهی را تامین می کند.
  • چرخدنده های متنوع را برای مجموعه های صنعتی و در تمامی برند های گیربکس تامین می نماید.
  • انواع قطعات و چرخدنده ها را بدون محدودیت ابعادی در محل مشتریان و یا کارگاه دومان به وسیله CMM پرتابل، اندازه گیری می کند.
  • گیربکس های مشتریان را عیب یابی و بازرسی می کند.
  • تعمیرات گیربکس های معیوب را به همراه طرح ریزی ارتقا گیربکس اجرا می کند.
  • با استفاده از اسکن لیزری پرتابل یا CMM پرتابل، خدمات مهندسی معکوس را به بهترین شکل ممکن و با ارائه نقشه ها و استاندارد ها، تست پلن و روش های تولید و دستورالعمل های مربوطه، انجام می دهد.
  • آلیاژهای پایه نیکل (Monel, Inconel, Hastelloy)، انواع استنلس استیل و قطعات تفلونی را تامین می کند.
بروشور شرکت مهندسی سطح دومان
بروشور شرکت مهندسی سطح دومان